Wed, Oct 03 | Sněmovní 7

Práce s časem a prioritami

Čas je dnes jednou z nejvzácnějších komodit. Umíte s ním zacházet opravdu efektivně? Víte, jaké jsou Vaše skutečné priority v osobním životě i v práci? Stresujete se, protože nestíháte? Používáte pro time management apky, ale vytěžíte z nich opravdu maximum? Workshop s Petrem Márou
Zakázat přihlašování

Time & Location

Oct 03, 2018, 10:00 AM – 5:00 PM
Sněmovní 7, Sněmovní 174/7, 118 00 Praha 1-Malá Strana, Česko

About the Event

Práce s časem

Time management je metodou, která vám umožní dostat na práci s časem a s prioritami, zcela konkrétní pohled. Během tréninku získáte ucelený návod na to, jak dosáhnout cílů v rámci své práce i v soukromí. Součástí této strategie je být schopen soustředit se, minimalizovat vyrušování a adekvátně reagovat na podněty, který se ve vašem životě objeví.

Seznámíte se s tím, jak správně používat aplikace, které máte na svém počítači, tabletu, či chytrém telefonu. Jak si zapisovat poznámky do papírového diáře. Získáte představu o tom, jaké jsou nejpopulárnější programy a jak si správně nastavit své osobní “workflow” a určit si vlastní pravidla pro práci s informacemi.

O lektorovi

Petr Mára je certifikovaným trenérem společnosti Apple. V rámci Evropy a Asie vystupuje jako řečník na konferencích zaměřených na využití iOS ve firemním prostředí a ve vzdělávání.

Petr na vlastním životním příběhu vysvětlí, proč je správa priorit a času jednou z klíčových dovedností pro vlastní úspěch. Time management používá přes deset let a díky této metodě dokáže cestovat, pracovat na různorodých projektech, přepínat mezi různě komplexními úkoly a když je víkend, být s rodinou a dětmi nejen fyzicky, ale i mentálně. Time management není zázračná metoda, ale je to přístup, který má logiku a funguje. Pokud jste ochotni něco ze sebe investovat a změnit své vlastní návyky.

Zakázat přihlašování

Share This Event

© Copyright P2M Consulting, s.r.o., 2019 

se sídlem U Klavírky 2627/7, PSČ 150 00, Praha 5 – Smíchov

IČ: 48038938, DIČ: CZ48038938

bankovní spojení:  Fio Banka, číslo účtu: 2900696671/2010

Hledejte nás na:

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle